O Firmie

Nasza firma jest obecna na rynku od ponad 20 lat oferując usługi zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Zdobyte w tym czasie doświadczenie, to nie tylko perfekcyjna znajomość materiałów i technologii, ale przede wszystkim profesjonalna i terminowa realizacja potrzeb Klienta. Wykonane do tej pory projekty są najlepszą wizytówką naszej szerokiej oferty oraz jakości pracy na najwyższym poziomie. Korzystamy z narzędzi i urządzeń renomowanych firm, stale dążymy do podnoszenia własnych kwalifikacji, a przede wszystkim dbamy o bezpieczeństwo pracy. Jako właściciel firmy wiem, że największą jej wartości są pracownicy. Umiejętność budowania i utrzymywania dobrych relacji wewnątrz firmy oraz dbałość o pracowników, to wg mnie podstawa dla realizacji projektów z których my jesteśmy dumni, a nasz Klient w pełni usatysfakcjonowany.

Ekologia

Troska o środowisko naturalne, w którym pracujemy i żyjemy jest dla nas celem nadrzędnym. Dlatego też, nasze miejsce pracy jest zawsze czyste i uporządkowane, przestrzegamy procedury sortowania odpadów, a stosowane przez nas materiały i komponenty są bezpieczne dla środowiska. Oferując Klientowi konkretny produkt oraz technologię mamy świadomość, że stają się one nieodłączną częścią jego najbliższego otoczenia.

Polecane produkty

Znajomość dostępnych na rynku materiałów, technologii ich produkcji oraz możliwych sposobów zastosowania, to nasze bardzo mocne argumenty przy tworzeniu oferty dla Klienta. Mając wiedzę, co do oczekiwań efektu końcowego jesteśmy w stanie przygotować najlepszą ofertę nie tylko pod względem cenowym, ale także technicznym, co w szeroko rozumianej branży budowlanej ma decydujące znaczenie.

Dziś, chcielibyśmy zaprezentować Państwu m.in. Laminaty Elewacyjne oraz Płyty Fasadowe. Oba produkty charakteryzują się znakomitymi parametrami techniczno-użytkowym, co sprawia, że tworzone z ich wykorzystaniem elewacje i zabudowy mają niepowtarzalny charakter, wygląd i odporność na warunki atmosferyczne. Bardzo bogata paleta wzorów i kolorystyki zadowoli najbardziej wybrednych Klientów.